750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz!

Takvim Yaprağında Saklanan Mutluluk

Tarih: 01.01.2024 13:24
Takvim Yaprağında Saklanan Mutluluk
Bazen oldukça zorlanırız sevdiklerimize hediye almakta. Hele ki bu kişi bizim için değerliyse, hayatımızın mihenk taşlarından biriyse.
Bazen oldukça zorlanırız sevdiklerimize hediye almakta. Hele ki bu kişi bizim için değerliyse, hayatımızın mihenk taşlarından biriyse, alacağımız hediyenin çok özel olmasını ister ve daha günler öncesinden kara kara düşünmeye başlarız.


Bu duyguyu hepimiz yaşadık ve en sevdiklerimizin, en çok mutlu olacakları hediyeleri alabilmek, onların ne kadar özel olduklarını hissettirebilmek için çabaladık. Sevdiklerimiz her şeyin en güzeline layık çünkü ama gel gör ki bazen tıkanıp kaldık ve en iyisini bulmak hiç kolay olmadı. Hediyemizin bir de değişik bir hediye olması ve sevdiğimizi şaşırtması gerekiyordu, sıradan bir hediye almak istemiyorduk.


İşte bu düşünceden yola çıktık ve hem sizin için sıra dışı olacak hem de sevdiklerinizin asla aklının ucundan dahi geçmeyecek bir hediye bulduk.


Hadi kapatın gözlerinizi ve birlikte hayal edelim…


Bu gün sizin doğum gününüz. Az çok size ne tür hediyeler geleceğini tahmin ediyorsunuz. Yakın çevreniz neyi sevip neyi sevmediğinizi iyi biliyor ve sevdikleriniz haliyle bu kriterlere göre hediye seçiyor. Kitap, belki bir sinema bileti, tuttuğumuz takımın maç bileti, kıyafet… Derken aklımızda bazı şeyler beliriyor bile.


Gün içerisinde sevdiklerimizden hediyeler gelmeye başlıyor, kutlamalar yapılıyor. Sonra sıra hayatınızda özel yeri olan kişilerden birine geliyor, elinde bir sandıkla yanınıza geliyor ve sizi tebrik ediyor. Kafanızda bazı şeyler belirmeye başlasa da acaba bu sandıkta ne var diye merak ediyorsunuz. O da ne, bu bir takvim yaprağı!


İlk önce pek anlam veremeseniz de takvim yaprağını okuduğunuzda şaşırıp kalıyorsunuz. Çünkü o takvim yaprağı sizin doğduğunuz tarihe ait. Ne hissedersiniz?
Hissettiğiniz duygu sizde dururken, o hediyeyi size veren kişi için ne kadar özel olduğunuzu anlıyorsunuz bir defa daha ve mutluluğunuz iki katına çıkıyor böylece.


Hadi şimdi açın gözlerinizi.


Hayali size de hoş ve heyecanlı geldi değil mi? Sevdiklerimiz böyle bir hediye ile şaşırtılmaya değmez mi?
Hadi gelin şimdi de kafanızdaki soru işaretlerini yok edelim.


Takvim yapraklarımız orijinaldir. Hiçbir şekilde fotokopi yahut baskı değildir. Geçmişin kollarında siz ve sevdiklerinizi mutlu etmek için özenle saklanmış ve muhafaza edilmiştir.


Hediyeniz dilerseniz zarfta, dilerseniz özel çerçeveli, dilerseniz sandıklı olarak gönderilir. İstediğiniz sunumla, özel bir ambiyansla sevdiğinizi mutlu etmeyi amaçlar.
Bu defa sevdiğiniz kişileri şaşırtmak ve mutlu etmek çok kolay olacak. Sizin tek yapmanız gereken, o özel kişilerin doğum gününü bilmek ve ardından bize ulaşmak.


Hadi gelin sıra dışı ve özel bu hediye ile sevdiklerimizin yüzündeki önce şaşkınlığı sonra da mutluluğu izleyelim.


Geçmişten getirdiğiniz, manevi değeri yüksek bir takvim yaprağı ile bugünü kutlayın ve sevdiklerinize ne kadar kıymetli olduklarını geçmişin tanıklığında ispatlayın.


Unutmayın; mutlu olmak mutlu etmekle başlar!


Biryapraknostalji.com: birazcık nostalji eşliğinde kocaman mutluluk!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...