750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

 Zamanı durduramazsınız. Fakat onu biriktirmek mümkün...
" biryapraknostalji.com " 'un öyküsü 2013 yılında Fatih Demir'in, dedesinin biriktirdiği takvimlerden bir sayfanın ulaşması ile başladı. Sonrasında arkadaşına hediye ettiği bir başka yaprağın yarattığı heyecanı görmek, Demir'in bu değerli girişim için kolları sıvamasını sağladı. Tarihin tozlu raflarından çıkıp büyülü bir yolculuğa dönüşen bu yaprakların, maneviyatını özümseyecek kişilere ulaşmasını isteyen Fatih Demir; biryapraknostalji.com isimli web sitesini kurdu.
Sevdikleriniz için sıra dışı ve yalnızca onlara özel bir hediye arayışı içinde misiniz? Onları zamanda keyifli bir yolculuğa davet etmeye ne dersiniz? Doğum günleri herkesin kalbinde eşsiz bir yere sahiptir. Bu özel günün takvim yaprağına ulaşmak, klasik hediyelerin aksine sevdiklerinizi yıldızlara ulaştıracak kadar özel...

" biryapraknostalji.com " üzerinden vereceğiniz siparişlerde teslimat süreci en özenli biçimde gerçekleştirilir. Bu sayede siz geçmişten kopup gelen takvim yaprağınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dedenin torununa bıraktığı bu paha biçilemez miras, siz ve sevdikleriniz arasında özel bir köprüye dönüşüyor. biryapraknostalji.com sizi rutinin dışına çıkararak, çarpıcı bir hikâyenin parçası olmaya davet ediyor. Artık hediyeleriniz çok daha özel ve anlamlı!
Kalbinde güzellikler yeşerten dedenin torununa bıraktığı bu eşsiz miras, kıymetini bilen ellerde anlam kazanıyor. Belirttiğiniz tarihe ait takvim yaprağının mevcut olması durumunda geriye sadece sipariş vermek ve bu özel hediyeyi beklemek kalıyor. Küçük bir öykü ile başlayıp sıcaklığı milyonlara ulaşan bu çarpıcı girişim, herkesin kalbine bir bahar tazeliği getiriyor.


" biryapraknostalji.com " kendini her geçen gün daha da geliştirmeye devam etmektedir. Geçmişe yapacağınız bu keyifli yolculukta; nostaljik özlemlerinizi dindirecek pek çok objeye sahip olmanız için gereken çalışmalar hızla sürdürülüyor. Zarif bir takvim yaprağı ile başlayan bu öykü, pek çok kıymetli hediyelik ile daha uzun süre sizlerle olacak. Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilirsiniz.
Çünkü zamanı durduramazsınız. Fakat onu biriktirmek mümkün...

Vizyonumuz
Geçmişin nostaljik esintisi, gelecek nesillerin dinamik yapısı ile buluşturmak...


Misyonumuz
Kreatif ve özel bir hediye hizmeti sunarak, kullanıcılarımıza ve sevdiklerine unutulmaz bir memnuniyet garantisi yaratmak.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...