750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz! 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz!

Sıkça Sorulan Sorular

Fatih Demir'in, dedesinin yıllarca özenle ve ilgiyle biriktirdiği takvim koleksiyonuna ulaşması ile başladı. Doğum gününde doğduğu günün takvim yaprağı Demir'e hediye edildi ve biryapraknostalji.com fikri doğdu. Fatih Demir herkese, sevdiklerine anlamlı ve kişiye özel bir armağan ulaştırmanın motivasyonuyla ilerledi. İşine profesyonellik katmak adına 2013 yılında www.biryapraknostalji.com sitesini kurdu.
 
1957'den günümüze kadar olan tüm yılların takvimleri mevcuttur. Bazı tarihler satılmış durumdadır.
Mevcut olan bütün takvimler ilgili dönemlerinde basılmıştır ve hiçbir baskı ya da fotokopi yöntemi söz konusu değildir.
biryapraknostalji.com geniş bir arşivi bünyesinde barındırmaktadır. Bununla birlikte talebe bağlı olarak ülkenin her köşesinden orijinal takvim temini sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti için gayret gösterilmektedir ve siz değerli müşterilerimizin ilgili tarihe ulaşmanız için hızlı davranması faydalı olacaktır.
Gün içinde saat 14:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Teslimat süresi bulunduğunuz lokasyona bağlı olarak değişkenlik gösterse de maksimum süre 48 saattir. Ankara ve Ankara'ya 600 kilometreden az mesafedeki yerlere ise 24 saat içinde teslimat yapılır.
İlgili kargo firması, siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim etmektedir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzun ilgili şubede bekletilme süresi 3 gündür. Bu süre sonunda alınmayan kargolar, tarafımıza iade edilir. Bu aşamada müşteri hizmetlerimizi arayarak bir defaya mahsus olmak üzere kargonuzun aynı adrese gönderimi talep etme hakkınız vardır.
Belirttiğiniz teslimat adresinde kargonuzu teslim alabilecek ikinci bir kişi varsa, siparişinizi oluşturma aşamasında ''Siparişi teslim alacak olan kişi'' kısmına not düşmeniz yeterlidir.
 
Geçmişten en özel anı olarak kopup gelen hediyeniz için sınır tanımıyoruz. biryapraknostalji.com olarak yurtdışına da gönderim sağlıyoruz. PTT kargo ile gönderim yapılmaktadır ve siparişinize bağlı olarak ekstra kargo bedeli değişkenlik gösterebilmektedir.
biryapraknostalji.com üzerinden satışı gerçekleştirilen tüm ürünlerin fiyatına KDV dahildir.
 
Ankara'ya ulaşım sağlayabilen tüm kullanıcılarımız Demetevler Mah. lokasyonundan siparişlerini teslim alabilir. Home office yöntemi ile çalışıldığından teslimat öncesi müşteri temsilcimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...